Exkluzivně zastupujeme

Získali jsme výhradní zastoupení významných společností. Produkty našich partnerů využíváme při výrobě vlastních výrobků, ale zároveň je nabízíme samostatně k prodeji našim zákazníkům.

Exkluzivně zastupujeme
01

Tenmat Ldt.


Tenmat Ltd. je výrobce pokročilých vysokoteplotních materiálů se sídlem ve Velké Británii. Získali jsme exkluzivní zastoupení pro prodej keramických filtračních trubic pro filtraci horkých spalin do 1000°C. Naše společnost má výhradní zastoupení pro: Českou republiku, Slovenskou republiku, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Ukrajinu, Rusko a Kazachstán.
SaveEnergy
02

IS SaveEnergy AG


SaveEnergy je výrobce elektrostatických odlučovačů se sídlem ve Švýcarsku. Získali jsme Exkluzivní zastoupení společnosti SaveEnergy pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost je výrobcem elektrostatických odlučovačů, které jsou využívány pro odprášení spalin se spalovacích zdrojů jako kotelny na tuhá paliva či kotelny na biomasu.

Ukázka našich zařízení v praxi

G&G Partneři

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Jsme G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Více o nás

G&G filtration
filtrace pro celý svět

G&G Výroba

Máme toho mnohem víc! Prohlédněte si náš katalog