Exkluzivně zastupujeme

Získali jsme výhradní zastoupení významných společností. Produkty našich partnerů využíváme při výrobě vlastních výrobků, ale zároveň je nabízíme samostatně k prodeji našim zákazníkům.

Exkluzivně zastupujeme
01

Tenmat Ldt.


Tenmat Ltd. je výrobce pokročilých vysokoteplotních materiálů se sídlem ve Velké Británii. Získali jsme exkluzivní zastoupení pro prodej keramických filtračních trubic pro filtraci horkých spalin do 1000°C. Naše společnost má výhradní zastoupení pro: Českou republiku, Slovenskou republiku, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Ukrajinu, Rusko a Kazachstán.
02

IS SaveEnergy AG


SaveEnergy je výrobce elektrostatických odlučovačů se sídlem ve Švýcarsku. Získali jsme Exkluzivní zastoupení společnosti SaveEnergy pro Českou a Slovenskou republiku. Je výrobcem elektrostatických odlučovačů, které jsou využívány pro odprášení spalin se spalovacích zdrojů jako kotelny na tuhá paliva či kotelny na biomasu.

Ukázka našich zařízení v praxi

G&G Partneři

Odprášení kamenolomu

Atmosféricky regenerovaný filtr pro odprášení kamenolomu Filtr G&G Fan BAG, je filtrační zařízení určeno k odprášení kamenolomu, obalovnách a provozech,…

Spalinový filtr pro energetiku

Filtr G&G Ceramic JET je vybaven keramickými filtračními tyčemi s teplotní odolností 1200 °C. Je přímo určen k odprášení spalin…

Jsme G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Více o nás

G&G filtration
filtrace pro celý svět

G&G Výroba

Máme toho mnohem víc! Prohlédněte si náš katalog