Konfigurátor
Reference

Odsávání práškové lakovny

Realizovali jsme zakázku pro našeho partnera – společnost SURFIN Technology s.r.o. výměnu stávajícího filtračního zařízení pro odsávání práškové lakovny za nové filtrační zařízení.

 

Použili jsme námi vyráběnou filtrační jednotku G&G Patro JET o odsávacím výkonu Q = 10 000 m3/h. Filtrační zařízení je vybaveno antistatickými filtračními patronami, regenerovanými pulzy tlakového vzduchu. Radiální ventilátor je umístěn v akustickém boxu pro zajištění nízké hladiny hluku. Výduch přefiltrovaného vzduchu je veden zpět do prostoru práškové lakovny. Naše dodávka zahrnovala demontáž stávající filtrační technologie a montáž nové filtrační jednotky s připojením ke stávajícím potrubním rozvodům. 

 

Popis patronového filtru

 

Jedná se o suché, patronové filtrační zařízení prachových podílů, vybavené automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Regenerace filtračního média probíhá cyklicky v nastavených časových intervalech s možností řízení dle aktuální tlakové ztráty. Odsávací výkon je stanoven použitým ventilátorem dle typu materiálu a požadovaného zatížení filtrační plochy. Zatížení filtrační plochy je u filtru typu G&G Patro JET stanoveno na min 1,0 m3/m2/min Ventilátor není součástí filtrační jednotky. Filtrační zařízení vyrábíme v provedení pro umístění ve venkovním prostředí a to bez nutnosti bez nutnosti zastřešení. Filtrační zařízení dosahuje vysoké účinnosti filtrace – na 99,9%, proto je možno přefiltrovanou vzdušninu vracet zpět do prostoru výrobní haly. Poměr vracení vzduchu do prostoru haly a venkovního prostředí určuje projektant technologie dle charakteristiky odsávaného materiálu a vzduchových poměrů výrobního objektu.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.