Konfigurátor
Reference

Aspirace dopravních cest obilí

Jedná se o specifické řešení aspirace dopravních cest obilí a krmných směsí pomocí lokálních – bodových filtrů. Filtrační jednotky v horizontálním provedení slouží k odprášení řetězových dopravníků – redlerů. Filtry ve vertikálním provedení slouží k odprášení elevátorů. Veškeré použité filtry byly typu G&G Local JET umístěné přímo na aspirované dopravníky.

 

Filtrační zařízení G&G Local JET je filtrační jednotka vybavená automatickou regenerací filtračního média z netkané textilie pomocí protiproudu tlakového vzduchu. Životnost filtračního média více než 10 000 provozních hodin, bez nutnosti jakéhokoliv manuálního dočišťování. Filtrační médiem jsou ploché, hladké rukávce z netkané textilie o plošné hmotnosti 550 g/m2. Filtrační médium neobsahuje záhyby, ve kterých by docházelo k usazování prachu a je velmi mechanicky odolné proti protržení či prodření. Hodnota zbytkového úletu prachových částic na výduchu je v rozmezí 1 – 3 mg/m3. Odsávací ventilátor může být na výstupu vybaven kruhovým tlumičem hluku tak, aby byla snížena hluková zátěž od filtračního zařízení. Výsyp odprašků je veden zpět do cesty materiálu.

 

Celkem bylo pro aspiraci použito 13 filtračních jednotek G&G Local JET. Z toho bylo 7 horizontálních filtrů pro odprášení redlerů a 6 vertikálních filtrů pro odprášení elevátorů.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.