Konfigurátor
Reference

Odsávání karbonového prachu

Významná reference odsávání karbonového prachu. Použité je naše textilní filtrační zařízení s automatickou regenerací filtračního média tlakovým vzduchem v provedení pro odsávání explozních prachů. Vracení přefiltrovaného vzduchu zpět do pracovních prostor.

 

Naše zakázka zahrnuje výrobu a dodávku filtračního zařízení pro odsávání karbonového prachu. Použitý typ filtru je G&G Jet BAG. Filtrační zařízení je určeno pro umístění ve venkovním prostředí bez nutnosti přístřešku. Filtr je vybaven automatickou regenerací filtračního média (plochých textilních hadic) pomocí pulzů tlakového vzduchu. Filtrační zařízení je vybavené výsypkou filtrátu se sběrnou nádobou o objemu 50 litrů. Filtrační zařízení je v provedení pro odsávání explozního prachu vybavené odlehčovacími membránami umístěnými tak, aby tlakovou vlnu směřovaly směrem vzhůru. Instalaci filtrační jednotky zajišťovala  naše realizační složka G&G Filtration CZ, s.r.o. 

 

Filtrační zařízení

 

Pro odsávání karbonového prachu jsme zvolili typ filtračního zařízení G&G Jet BAG. Jedná se o filtrační zařízení naší výroby, vybavené plochými textilními hadicemi s automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Automatická regenerace je vybavena inteligentní řídicí jednotkou, která zajišťuje provoz regenerace pouze při vyšší hodnotě tlakové ztráty filtračního média. Regenerační systém zajišťuje optimální odběr tlakového vzduchu v závislosti na znečištění filtru, což přináší významné úspory nákladů na tlakový vzduch. V rámci odsávání explozního prachu je filtrační zařízení vybavené tlakové odolnou skříní, antistatickým filtračním médiem, úponkami filtračních hadic z nerezového materiálu, odlehčovacími membránami a zpětnou klapkou B-Flap v sacím potrubí. Potrubní propojení mezi ventilátorem a filtrační jednotkou je v tlakové odolném provedení stejně jako potrubí mezi filtrační jednotkou a zpětnou klapkou B-Flap.

 

Námi garantovaná životnost filtračního média je minimálně 3 až 5 let provozování filtračního zařízení. Dbáme na to, aby provozem naší filtrační technologie nevznikaly provozovateli nadbytečné náklady častou výměnou filtračních médií.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.