Konfigurátor
Reference

Odsávání svařovacích dýmů

V aplikacích odsávání a filtrace svařovacích dýmů dosahují naše filtrační jednotky dlouhé životnosti filtračního média a nízkých nákladů na výměnu filtračních médií.

Naše dodávka zahrnuje výrobu a realizaci filtračního zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci odsávání svařovacích dýmů. Filtrační zařízení je vybaveno automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Odsávání zajišťuje radiální vysokotlaký ventilátor s vysokou účinností. Filtrační zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci ve svařovnách zajišťuje kontinuální odsávací výkon a disponuje dlouhou životností filtračního média – při dvousměnném provozu minimálně 5 let.

 

Filtrační zařízení

 

Námi dodávané filtrační zařízení typu G&G Jet BAG je filtrační zařízení s plochými textilními elementy, vybavené automatickou regenerací filtračního média pomocí protiproudu tlakového vzduchu. Tlakové ztráta filtračního zařízení je udržována pomocí inteligentní řídicí jednotky. Regenerace při nízkém zanesení filtračního média neregeneruje do doby, než tlakové ztráta vystoupá na předem definovanou hodnotu. Při vyšších hodnotách tlakové ztráty se intenzita regenerace zvyšuje. Tento systém zajišťuje úsporu tlakového vzduchu potřebného pro regeneraci.

 

Náklady na výměnu filtračního média

 

Naše společnost se soustředí na minimalizace provozních nákladů, které vznikají provozem filtrační jednotky. U řady našich filtračních jednotek G&G Jet BAG garantujeme životnost filtračního média minimálně 22 000 provozních hodin. Využíváme konvenčních filtračních médií, které jsou na trhu běžně dostupné. Garantujeme nízké náklady na výměnu filtračního média. U aplikací odsávání svařovacích dýmů dochází k první výměně zpravidla po 5 letech provozu filtru.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.