Konfigurátor
Reference

Výroba sila na piliny a štěpku

Referenční výroba sila na piliny a štěpku. Námi vyráběné silo je vybavené systémem vyhrabování pilin pomocí šnekového vynášecího systému. Silo je určeno pro skladování pilin a štěpky jako provozní zásoba paliva pro automatický kotel na biomasu.

 

Pro komplexní realizaci projektu zpracování, transportu a uskladnění dřevního odpadu naše společnost zajišťovala stěžejní komponenty. Nejdůležitější část projektu byla výroba sila pro uskladnění pilin a štěpky. Dále byl použit transportní ventilátor a cyklónový odlučovač naší výroby. V rámci komplexního projektu bylo realizováno drcení odpadního dřeva. Následná transport štěpky do sila, instalace kotle na spalování biomasy a napojení na systém vytápění investora. Realizaci zakázky zajišťovala z pozice generálního dodavatele partnerská společnost GreMi KLIMA, s.r.o.

 

Silo na uskladnění pilin a štěpky

 

Sila GKS naší výroby slouží pro uskladnění drobného dřevního materiálu jako jsou piliny, hobliny a štěpka vznikajícího v dřevozpracujících provozech. Nejčastější aplikací sila je zajištění provozní zásoby paliva pro kotelnu. Déle zajištění provozní zásoby materiálu pro briketovací linku či jako zásobník materiálu pro expedici odpadu. Sila GKS jsou vybavena šnekovým vyprazdňovacím systémem ve spodní kuželové části zásobníku s uzavřením pomocí rotačního podavače na výstupu materiálu. Pro plnění sila se nejčastěji používá pneumatická doprava materiálu s použitím filtračního zařízení umístěného na stropu sila. U dopravy štěpky je možné  použít cyklonový odlučovač umístěný na stropu sila. Sila GKS jsou vybavena odlehčovacími membránami pro možnost uskladnění explozních prachů, přístupovým žebříkem a potrubím suchovodu.

 

Výroba sila je prováděna vždy dle konkrétního zadání ze strany investora. Dle potřeby klienta dodáváme sila v provedení s podstavnou ocelovou konstrukcí s podjezdnou výškou pro nákladní automobil. Standardní je  umístění na betonovém základu s navazující cestou materiálu do kotelny, briketárny či k dalšímu zpracování.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.