Konfigurátor
Reference

Odsávání svařovny

Referenční realizace technologie odsávání svařovny pomocí filtračního zařízení G&G JET BAG naší výroby. V aplikacích odsávání svařoven garantujeme dlouhou životnost filtračního média minimálně 3 až 5 let provozování filtračního zařízení. Filtr je vybaven inteligentní řídicí jednotkou regenerace, která spoří náklady na tlakový vzduch.

 

Pro odsávání svařovny je možné využívat více typů filtračních zařízení: filtry patronové, filtry textilní a filtry lamelové.

 

Je pro nás vždy velkým potěšením, že klient volí technologii jak z pohledu pořizovacích nákladů, tak hlavně z pohledu provozcích nákladů. Naše textilní filtry mají aplikacích odsávání svařoven dlouhou životnost filtračního média. Oproti patronovým filtrů je životnost cca 5x až 10x delší. Oproti lamelovým filtrům mají naše textilní filtry nižší provozní tlakovou ztrátu, což příznivě ovlivňuje celkovou spotřebu elektrické energie pro použitý ventilátor.

 

Naše filtrační zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci odsávání svařovny. Filtrační zařízení je vybaveno plochými textilními hadicemi a regenerované automaticky pomocí tlakového vzduchu. Konstrukce filtru je řešena tak, aby odsávaná vzdušnina procházela filtrační skříní směrem dolů. Navrhované proudění napomáhá k odvádění separovaného prachu směrem do výsypky a snižuje tlakové ztráty filtračního média. Regenerace filtračního média je řízena inteligentní řídicí jednotkou, která spouští regeneraci až v případě nárůstu tlakové ztráty. Při nízkých tlakových ztrátách filtrační zařízení neregeneruje a tím šetří náklady na tlakový vzduch. S rostoucí tlakovou ztrátou roste i intenzita regenerace pomocí pulzů tlakového vzduchu. Realizaci zakázky zajišťovala z pozice generálního dodavatele naše partnerská společnost

 

Filtrační zařízení pro odsávání svařovny

 

Filtrační zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci odsávání svařovny je pro provozovatele výhodné svými nízkými náklad na výměnu filtračního média a dlouhou životností filtračních hadic. Jako filtrační médium jsou použity ploché filtrační hadice z netkané textilie o plošné hmotnosti minimálně 500g/m2. Jako výrobce garantujeme o aplikace odsávání svařovny dlouhou životnost filtračního média, minimálně 22 000 provozních hodin. Při odsávání v automotive průmyslu při svařování mastných plechů je nutné před filtrační zařazení zařadit i dávkovací stanici sorbentu. Sorbentovací stanice zajišťuje dávkování sorbentu CaOH2 do sacího potrubí před filtrem. Tento systém vysušuje mastnotu z odprašků a zvyšuje regenerační schopnost filtru.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.