Konfigurátor
Reference

Odsávání prachu z brusírny

Reference použití našeho filtračního zařízení G&G Jet BAG pro odsávání a filtraci prachu z broušení. Naše filtrační jednotky dosahují při filtraci brusného prachu dlouhé životnosti filtračního média a nízkých nákladů na výměnu filtračních médií.

 

Naše dodávka zahrnuje výrobu a dodávku filtračního zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci odsávání prachu z brusírny. Filtrační zařízení je vybaveno automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Filtračním médiem jsou ploché filtrační hadice z netkané textilie. Odsávání zajišťuje radiální vysokotlaký ventilátor s vysokou účinností. Filtrační zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci ve odsávání prachu v brusírnách zajišťuje kontinuální odsávací výkon a disponuje dlouhou životností filtračního média – při dvousměnném provozu minimálně 5 let. Filtrační zařízení jsme dodávali pro našeho partnera společnost GreMi KLIMA, s.r.o.

 

Specifikum filtrační jednotky

 

Filtrační zařízení G&G Jet BAG je pro separaci brusného prachu vybaveno předodlučovací komorou, která zajišťuje separaci hrubšího brusného prachu tak, aby nepoškodil filtrační médium. Regenerační systém je umístěn ve vrchní části filtračního zařízení proto, aby mohlo být výstupní potrubí přefiltrovaného vzduchu napojeno ve spodní části filtrační skříně. Toto uspořádání regeneračního systému pomáhá při regeneraci filtračního média a filtrační jednotka tak disponuje nižší tlakovou ztrátou při provozu filtru. Regenerace filtrační jednotky je vybavena inteligentní řídicí jednotkou, která reaguje na velikost tlakové ztráty filtrační jednotky. Pokud je tlaková ztráta filtru nízká, regenerace je vypnuta. Při narůstající tlakové ztrátě filtru roste i intenzita regenerace pomocí tlakového vzduchu. Filtrační jednotka přináší spory tlakového vzduchu pro regeneraci filtru oproti konvenčně používaným systémům řízení regenerace.

 

Při odsávání prachu z brusírny dochází k nasávání jak velmi jemných částic prachu, tak i hrubého brusného prachu, který způsobuje abrazivní opotřebení odsávacího potrubí. Pro realizaci bylo použito odsávací potrubí ve svařovaném, silnostěnném provedení tak, aby účinky abrazivního opotřebení brusným prachem byly minimalizovány.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.