Konfigurátor
Reference

Odsávací zařízení pro filtraci pilin

Významná reference pro odsávání od dřevozpracujících strojů s aplikací našeho filtračního zařízení G&G VIBRO VAC. Filtr je vybaven automatickou regenerací filtračního média pomocí pneumatického vibrooklepu. Ventilátor je umístěn na čisté straně filtračního zařízení, což umožňuje použití ventilátoru o vysoké účinnosti. Pro odsávání a filtraci pilin se jedná o velmi kvalitní výrobek.

 

Naše dodávka zahrnuje výrobu filtračního zařízení pro odsávání a filtraci pilin. Filtrační zařízení je podtlakové, vybavené vysoce účinným ventilátorem. Výroba filtračního zařízení: G&G filtration. Generální dodávku akce zajišťovala naše partnerská společnost GreMi KLIMA, s.r.o.

 

Filtrační zařízení pro filtraci pilin

 

Použito bylo filtrační zařízení G&G Vibro VAC naší výroby. Toto filtrační zařízení je svojí konstrukcí přímo určeno pro odsávání a filtraci pilin v dřevozpracujícím průmyslu. Filtrační zařízení je vybaveno pneumaticky řízeným vibračním oklepem. Vzhledem k charakteru odsávaného prachu nebylo nutné instalovat systém pneumatického proplachu filtračních hadic pomocí tlakového vzduchu. Vibrační regenerace v tomto případě přispívá k významné úspoře nákladů na tlakový vzduch při regeneraci filtračního média. Filtrační  zařízení je vybaveno rotačním podavačem pro vynášení pilin z výsypky filtračního zařízení.  Vzhledem k tomu, že odsávání pilin patří do skupiny explozních prachů je filtrační zařízení vybaveno odlehčovacími membránami pro uvolnění tlakové vlny do venkovního prostředí.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.