Konfigurátor
Reference

Válcové silo – výroba a instalace

Naše reference zahrnuje výrobu a instalaci válcového sila pro uskladnění polymerních přísad. Silo je vybaveno filtračním zařízením G&G SILOVIB s regenerací pomocí vibrooklepu.

 

Předmětem zakázky je návrh, výroba a realizace systému uskladnění a dávkování polymerních přísad do dalšího technologického zpracování. Největší část realizace tvoří válcové silo, vybavené filtračním zařízením pro odvzdušnění pneudopravy. Systém vynášení materiálu ze sila je řešen pomocí šnekového dopravníku, vážícího zásobníku a dále systémem nízkotlaké – ventilátorové dopravy. Výrobu veškerých komponent zajišťuje G&G filtration, generální dodávku stavby zajišťuje G&G filtration CZ.

 

Válcové silo na uskladnění sypkého materiálu, pilin a štěpky

 

Sila G&G naší výroby slouží pro uskladnění sypkého materiálu. Válcové silo dále používáme pro uskladnění materiálu jako jsou piliny, hobliny a štěpka vznikajícího v dřevozpracujících provozech. Nejčastější aplikací sila je zajištění provozní zásoby paliva pro kotelnu. Déle zajištění provozní zásoby materiálu pro briketovací linku či jako zásobník materiálu pro expedici odpadu. Sila G&G mohou být vybavena šnekovým vyprazdňovacím systémem ve spodní kuželové části zásobníku s uzavřením pomocí rotačního podavače na výstupu materiálu. Pro plnění sila se nejčastěji používá pneumatická doprava materiálu s použitím filtračního zařízení umístěného na stropu sila. U dopravy štěpky je možné  použít cyklonový odlučovač umístěný na stropu sila. Válcové silo může být vybaveno odlehčovacími membránami pro možnost uskladnění explozních prachů, přístupovým žebříkem a potrubím suchovodu.

 

Výroba válcového sila je prováděna vždy dle konkrétního zadání ze strany investora. Dle potřeby klienta dodáváme sila v provedení s podstavnou ocelovou konstrukcí s podjezdnou výškou pro nákladní automobil. Standardní je  umístění na betonovém základu s navazující cestou materiálu do kotelny, briketárny či k dalšímu zpracování.

Zpět na reference
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.