Konfigurátor

G&G řešení pro velké odsávací výkony

Vyrábíme filtrační jednotky pro velké odsávací výkony. Připraveno pro lodní i kamionovou mezinárodní dopravu.

Vyrábíme filtrační jednotky pro velké odsávací výkony

Naše konstrukce filtrů maže hranice mezi státy i kontinenty. Naše know-how spočívá v transportu a efektivní instalaci.

Výroba velkých filtrů se tak stává mnohem efektivnější a snadněji proveditelnou i pro klienty v zahraničí. Díky našemu know-how jsme schopni snížit náklady na dopravu, protože jednotlivé bloky lze přepravit bez nutnosti vyhrazeného transportního prostoru. Navíc tato modulární konstrukce umožňuje rychlejší a snadnější montáž, což šetří čas a zdroje. Důležitým benefitem je i snížení logistických problémů při dodávkách do zahraničí. Nevznikají žádné komplikace s celním odbavením nebo potřebou najít speciální dopravní prostředky pro přepravu velkých celků na dlouhé vzdálenosti.

Kontaktujte nás

Lego systém u našich největších filtračních jednotek

Instalace našich jednotek probíhá sestavením jednotlivých dílů k sobě. Zobrazená filtrační jednotka je složena z celkem 18 ks bloků, spojených šroubovými spoji. Instalaci zvládne minimální počet pracovníků za velmi krátký čas. Instalaci provádí místní montážní firma za účasti odborného dozoru ze strany G&G.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy