Konfigurátor

Vítejte v divizi Production

Vyrábíme technologie filtrace vzduchu od vstupního materiálu po finální výrobek.

G&G production

Vyrábíme technologie pro filtraci vzduchu od vstupního materiálu po finální výrobek

Divize G&G production je výrobním závodem. Vyrábíme ze vstupního materiálu až po finální výrobek. Plechy dělíme profesionálním laserovém centru Amada, následně ohraňujeme, svařujeme, lakujeme, kompletujeme a expedujeme. Máme vlastní šicí dílnu filtračních médií. Modernizujeme strojový park pořízením 3D laseru pro tvarové pálení hutního materiálu a čistícího laseru pro čištění a zdrsnění svařenců před lakem. Naše výrobní hala se nachází nadohled krásných nízkých Tater, proto je pro nás prioritou ekologický provoz vlastní výroby s minimalizací dopadu provozu na životní prostředí.

Kontaktujte nás

Moderní technologie jsou základ. Kvalitní lidé nutnost.

V tomto specifickém oboru zakázkové výroby musí všichni naši zaměstnanci rozumět technickým výkresům stejně dobře jako dělat svoje řemeslo. Pro zefektivnění práce máme k dispozici ty nejmodernější výrobní stroje. Naše know-how je však ve znalostech, zkušenostech a profesionalitě našich zaměstnanců.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy

Naši partneři

Tenmat Ltd.
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všichni partneři