Konfigurátor

Vítejte v divizi Engineering

 

Sekci připravujeme, mějte prosím strpení :-)

 

.

G&G engineering

Nous concevons et construisons des unités technologiques. Nous aimons la technologie.

La division G&G Engineering est spécialisée dans la préparation d'études, de conceptions, de documentation de projet et ensuite de livraisons générales de lignes de traitement. Nous aimons tout ce qui est complexe. Nous sommes spécialisés dans les lignes de traitement pour les fonderies et les usines de recyclage. G&G engineering a été créée par l'acquisition d'une part majoritaire de Moravia Industry s.r.o., dont les activités commerciales et la structure des entreprises partenaires seront stabilisées et développées. Grâce à notre expérience dans les technologies de fonderie - fours de fusion, machines de coulée, machines de sablage et équipements de levage et de manutention - nous serons également impliqués de manière significative dans la mise en œuvre de technologies de production pour les fonderies et les usines de fusion.

Formulaire de contact

Prodáváme nízkotlaké licí stroje a průmyslové pece

Spolupracujeme s předními výrobci licích strojů a zaměřujeme se na oblast nízkotlakých licích strojů pro hliníkové a hořčíkové slitiny. Tato technologie je široce využívána v automobilovém průmyslu. V oblasti průmyslových pecí spolupracujeme s výrobci z celého světa, přičemž můžeme počítat i s vlastními dlouholetými zkušenostmi s průmyslovým ohřevem. Nabízíme široký sortiment produktů, který zahrnuje pece určené k tavení neželezných kovových slitin, tepelnému zpracování, vypalování, sušení a také laboratorní pece.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář
Mapa evropy

Naši partneři

Tenmat Ltd.
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všichni partneři