Konfigurátor

G&G řešení pro standardní odsávací systémy

Pro široké spektrum průmyslových odvětví

Naše řešení všude tam, kde se práší

Naše filtrační jednotky jsou používány v širokém spektru průmyslových odvětví. Chrání životní prostředí a zdraví lidí tím, že zajišťují čistotu technologicky odsávaného vzduchu.

V portfoliu našich výrobků a znalostí hledáme technicky vhodné řešení pro jakékoliv zadání v oboru průmyslového odprašování. Ať se jedná o odsávání svařoven, brusíren, dřevních pilin, textilního prachu, nebo slévárenských prachů, vždy najdeme efektivní, cenově přijatelné a energeticky vyvážené řešení. Filtračních jednotek je na trhu mnoho, ne vždy však přináší uživatelům komfort a bezstarostnost. Poradíme Vám, obraťte se na nás.

Kontaktujte nás

Kvalita, funkčnost, design a nízké provozní náklady

Všechny tyto aspekty jsou pro nás důležité a klademe na ně ten nejvyšší důraz. Každá aplikace musí být zrealizována tak, aby nejen bezchybně fungovala, ale zároveň byla i reprezentativní. Dbáme na správnou velikost filtrační plochy pro jednotlivé aplikace a nízkou provozní tlakovou ztrátu filtračních jednotek. Každý kW elektrické energie spotřebovaný navíc kvůli vysoké tlakové ztrátě filtračního média vnímáme jako osobní selhání.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy