Servis

Servis filtračních zařízení je pro nás stejně důležitý jako prodej či instalace nových odsávacích systémů. K servisní činnosti přistupujeme profesionálně –  řešíme jak vedení záznamů servisní historie filtru, tak zdokonalování systému ASF – autodiagnostického systému filtru, který automaticky predikuje budoucí závady stroje. Servisní činnosti provádíme pro vlastní výrobky, ale zároveň servisujeme i filtry ostatních výrobců tak, aby bylo o klienta komplexně postaráno. Naše servisní oddělení dále zabezpečuje také výměnu filtračního média u filtračních jednotek naší výroby, i výměny filtrů od ostatních výrobců. Poskytujeme také služby dynamického vyvažování ventilátorů a  mechanické opravy filtračních jednotek.

Servis
Autodiagnostický systém filtru ASF
01

Autodiagnostický systém filtru ASF


Provozujete filtrační zařízení, na kterém je závislá Vaše výrobní technologie? Při jakékoliv poruše filtrační technologie jste nuceni odstavit i výrobní linku? Je pro Vás čistota pracovního prostředí natolik důležitá, že si nemůžete dovolit neplánované výpadky filtrační technologie? Právě pro Vás máme ideálního pomocníka ASF Autodiagnostický Systém Filtru.
Výměna filtračního média
02

Výměna filtračního média


Naše servisní oddělení zabezpečuje výměnu filtračního média u filtračních jednotek naší výroby, ale zároveň i výměny filtrů od ostatních výrobců. Základní náhradní díly pro filtry G&G držíme skladem, díly pro servis filtrů ostatních výrobců zajišťujeme obvykle do jednoho až dvou týdnů. Při variantě servisní smlouvy SERVIS 24 je veškerý potřebný materiál uskladněn v našem skladu či ve skladu klienta.
Mechanické opravy filtračních jednotek
03

Mechanické opravy filtračních jednotek


Pracovníci našeho servisu provádí mechanické opravy filtračních systémů. K mechanickému poškození dochází především vlivem odsávání abrazivních prachů a vysokým odsávacím rychlostem.
Dynamické vyvažování ventilátorů
04

Dynamické vyvažování ventilátorů


Zaměřujeme se na bezdemontážní vyvažování rotorů ventilátorů. Vyvařujeme transportní ventilátory a odsávací radiální ventilátory. Specializujeme se na vyvažování ventilátorů u filtračních systémů přímo u klientů, a to bezdemontážním způsobem.
Ceník servisních úkonů
05

Ceník servisních úkonů


Ceník základních servisních dílů jako filtrační kapsy, filtrační tašky, filtrační hadice a patrony, distribuční rukávce. Ceník základních úkonů a hodinových sazeb servisních techniků. Ukázka vypracovaného servisního plánu pro provozovatele filtrační technologie.

Ukázka našich zařízení v praxi

G&G Partneři

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Jsme G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Více o nás

G&G filtration
filtrace pro celý svět

G&G Výroba

Máme toho mnohem víc! Prohlédněte si náš katalog