Tepelná izolace potrubí

Partner: Tepelná izolace potrubí

Zrealizovali jsme zakázky tepelných izolací potrubních vedení. Tepelná izolace potrubí chrání uživatele či obsluhu před nebezpečím popálení o horké plochy potrubních částí.

Zároveň tepelná izolace potrubí zabraňuje ochlazování plynu uvnitř potrubních tras a přispívá k omezení či vyloučení možnosti kondenzace par na vnitřní straně potrubních tras.

Při tepelných izolacích vždy postupujeme výpočtem tloušťky izolace z minerální vlny či Sibralu dle teploty odtahovaného plynu.

Jako ochranu vůči poškození izolační vrstvy využíváme pozinkovaný plech, nebo hliníkový plech. Krycí vrstva zaplechování potrubí je tvarována na místě realizace ze svitků. Při vzdálených realizacích (většinou mimo území ČR) připravujeme oplechování na míru v naší výrobě a následně expedujeme jako LEGO systém.

Naše zakázky tepelné izolace jsme realizovali pro partnerskou společnost TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Další reference

Odprášení linky na drcení autovraků

Partner: Odprášení linky na drcení autovraků

Vzdušina je dále vedena do cyklónových odlučovačů, kde dojde k odloučení hrubých částic lehké frakce. Takto zachycené hrubé částice jsou…

Separace odřezků pomocí rotačního separátoru

Partner: Separace odřezků pomocí rotačního separátoru

Separace odřezků probíhá na vnitřním sítu separátoru, který je regenerován stíracími lištami rotoru separátoru. Prachové částice pokračují dále do filtračního…

Chcete se stát partnerem?

Partnerstvím získáte přístup do online katalogu pro partnery včetně cenových informací, automaticky generovaným nabídkám a jejich historii. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.