Svařované potrubí pro vzduchotechniku

Výroba svařovaného vzduchotechnického potrubí dle požadavku klienta. Vyrábíme svařované potrubí SKII a SKIII. Specializujeme se na výrobu svařovaného potrubí z nerezového materiálu pro použití ve vysokých teplotách či potravinářském průmyslu.

Naše společnost vyrábí svařované potrubí pro použití v aplikacích průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. Pro klienty zpracováváme projekční návrhy, konstrukční a výrobní dokumentaci k veškerým komponentům potrubních rozvodů. Připravili jsme pro Vás on-line databázi STEP modelů svařovaného vzduchotechnického potrubí. Přístup do naší databáze je prostřednictvím ceníku potrubních dílů, který najdete ZDE.

Ze speciálních komponentů vyrábíme dvouplášťová kolena a odbočky. Tyto komponenty mají své uplatnění ve speciálních aplikacích odsávání vysoce abrazivního prachu. Specializujeme se na výrobu svařovaného potrubí z nerezového materiálu pro použití ve vysokých teplotách či potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Tlakovou odolnost pro svařované potrubí jsme stanovili softwarovou modelací s bezpečností 1,5 a jako výrobce garantujeme následující hodnoty:

  • Tlaková odolnost výrobku bez trvalého poškození pro tloušťku materiálu t= 1,5 mm je 46 350 Pa
  • Tlaková odolnost výrobku bez trvalého poškození pro tloušťku materiálu t= 2,0 mm je 57 960 Pa
  • Tlaková odolnost výrobku bez trvalého poškození pro tloušťku materiálu t= 3,0 mm je 62 315 Pa

 

Naše komponenty odsávacího potrubí je možné použít v aplikacích odsávání explozního prachu, kde je stanovena minimální tlaková odolnost potrubí při případní explozi. Potrubí s požadavkem na tlakovou odolnost bývá umístěno mezi filtračním zařízením a zpětnou klapkou, která zabraňuje šíření tlakové vlny do odsávacího potrubí k místům, kde se může vyskytovat obsluha pracoviště.

 

Další reference

Odprášení linky na drcení autovraků

Partner: Odprášení linky na drcení autovraků

Vzdušina je dále vedena do cyklónových odlučovačů, kde dojde k odloučení hrubých částic lehké frakce. Takto zachycené hrubé částice jsou…

Tepelná izolace potrubí

Partner: Tepelná izolace potrubí

Zároveň tepelná izolace potrubí zabraňuje ochlazování plynu uvnitř potrubních tras a přispívá k omezení či vyloučení možnosti kondenzace par na vnitřní…

Chcete se stát partnerem?

Partnerstvím získáte přístup do online katalogu pro partnery včetně cenových informací, automaticky generovaným nabídkám a jejich historii. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.