Odsávání svařovacích dýmů

Partner: Odsávání svařovacích dýmů

V aplikacích odsávání a filtrace svařovacích dýmů dosahují naše filtrační jednotky dlouhé životnosti filtračního média a nízkých nákladů na výměnu filtračních médií.

Naše dodávka zahrnuje výrobu a realizaci filtračního zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci odsávání svařovacích dýmů. Filtrační zařízení je vybaveno automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Odsávání zajišťuje radiální vysokotlaký ventilátor s vysokou účinností. Filtrační zařízení G&G Jet BAG pro aplikaci ve svařovnách zajišťuje kontinuální odsávací výkon a disponuje dlouhou životností filtračního média – při dvousměnném provozu minimálně 5 let.

Filtrační zařízení

Námi dodávané filtrační zařízení typu G&G Jet BAG je filtrační zařízení s plochými textilními elementy, vybavené automatickou regenerací filtračního média pomocí protiproudu tlakového vzduchu. Tlakové ztráta filtračního zařízení je udržována pomocí inteligentní řídicí jednotky. Regenerace při nízkém zanesení filtračního média neregeneruje do doby, než tlakové ztráta vystoupá na předem definovanou hodnotu. Při vyšších hodnotách tlakové ztráty se intenzita regenerace zvyšuje. Tento systém zajišťuje úsporu tlakového vzduchu potřebného pro regeneraci.

Náklady na výměnu filtračního média

Naše společnost se soustředí na minimalizace provozních nákladů, které vznikají provozem filtrační jednotky. U řady našich filtračních jednotek G&G Jet BAG garantujeme životnost filtračního média minimálně 22 000 provozních hodin. Využíváme konvenčních filtračních médií, které jsou na trhu běžně dostupné. Garantujeme nízké náklady na výměnu filtračního média. U aplikací odsávání svařovacích dýmů dochází k první výměně zpravidla po 5 letech provozu filtru.

Další reference

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete se stát partnerem?

Partnerstvím získáte přístup do online katalogu pro partnery včetně cenových informací, automaticky generovaným nabídkám a jejich historii. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.