Odsávací zařízení pro filtraci pilin

Partner: Odsávací zařízení pro filtraci pilin

Významná reference pro odsávání od dřevozpracujících strojů s aplikací našeho filtračního zařízení G&G VIBRO VAC. Filtr je vybaven automatickou regenerací filtračního média pomocí pneumatického vibrooklepu. Ventilátor je umístěn na čisté straně filtračního zařízení, což umožňuje použití ventilátoru o vysoké účinnosti. Pro odsávání a filtraci pilin se jedná o velmi kvalitní výrobek.

Naše dodávka zahrnuje výrobu filtračního zařízení pro odsávání a filtraci pilin. Filtrační zařízení je podtlakové, vybavené vysoce účinným ventilátorem. Výroba filtračního zařízení: G&G filtration. Generální dodávku akce zajišťovala naše partnerská společnost GreMi KLIMA, s.r.o.

Filtrační zařízení pro filtraci pilin

Použito bylo filtrační zařízení G&G Vibro VAC naší výroby. Toto filtrační zařízení je svojí konstrukcí přímo určeno pro odsávání a filtraci pilin v dřevozpracujícím průmyslu. Filtrační zařízení je vybaveno pneumaticky řízeným vibračním oklepem. Vzhledem k charakteru odsávaného prachu nebylo nutné instalovat systém pneumatického proplachu filtračních hadic pomocí tlakového vzduchu. Vibrační regenerace v tomto případě přispívá k významné úspoře nákladů na tlakový vzduch při regeneraci filtračního média. Filtrační  zařízení je vybaveno rotačním podavačem pro vynášení pilin z výsypky filtračního zařízení.  Vzhledem k tomu, že odsávání pilin patří do skupiny explozních prachů je filtrační zařízení vybaveno odlehčovacími membránami pro uvolnění tlakové vlny do venkovního prostředí.

Filtrační zařízení G&G VIBRO VAC odsávání pilin

Další reference

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete se stát partnerem?

Partnerstvím získáte přístup do online katalogu pro partnery včetně cenových informací, automaticky generovaným nabídkám a jejich historii. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.