Optimalizace a regenerace keramických spalinových filtrů

Společně s partnerem Vysoké učení technické v Brně jsme získali podporu v rámci OP PIK Aplikace Výzva VIX pro náš společný projekt s názvem „Optimalizace a regenerace keramických spalinových filtrů“

Optimalizace a regenerace keramických spalinových filtrů
OPPIK
01

OP PIK Aplikace


Odprášení a filtrace spalin z kotlů na spalování uhlí či biomasy je vzhledem k neustále přísnějším požadavkům na vypouštění tuhých znečisťujících látek Společně s partnerem LPTP – Vysoké učení technické v Brně jsme uspěli v žádosti o dotaci v programu OP PIK Aplikace Výzva VIX pro velmi přínosný projekt "Optimalizace a regenerace keramických spalinových filtrů".
VUT logo
02

Spolupráce s VUT


Laboratoř přenosu tepla a proudění (dále LPTP) je ústavem při Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Činností laboratoře je vzdělávání uskutečňované v akreditovaných studijních programech ve vztahu k potřebám praxe a na ně navazující činnost vědecká, výzkumná, vývojová, inovační a další tvůrčí činnost. Součástí aktivit je také doplňková (hospodářská) činnost, která slouží k účinnějšímu využití lidských zdrojů a majetku stejně jako know-how jeho pracovníků.

Ukázka našich zařízení v praxi

G&G Partneři

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Jsme G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Více o nás

G&G filtration
filtrace pro celý svět

G&G Výroba

Máme toho mnohem víc! Prohlédněte si náš katalog