Jiří Šplíchal

Výrobní ředitel

+420 771 173 016
Jsem protiváha svých kolegů… (a to nejenom váhou a věkem). Jsem člověk z praxe. Snažím se, aby vše, co se u nás v konstrukci vymyslí a ve výrobě vyrobí, bylo nejenom funkční, ale i praktické a dobře ovladatelné.
Za svůj profesní život jsem prošel spoustou provozů. Byly to provozy potravinářské, kde jsem navrhoval mlýnské technologie a uváděl je do praxe, automotive , kde jsem měl na starosti mj. ekologickou likvidaci dílů i celých vozů, přes prodej a servis drtících agregátů do kamenolomů, až po vedení zpracovatelského provozu na ekologickou likvidaci elektroodpadu. A nakonec jsem řediteloval ve firmě na výrobu sterilních zdravotnických komponentů.
Jedno měly všechny tyto provozy společné. Bez precizně fungující aspirace, pneumatické dopravy a následné dokonalé filtrace používaných médií by tyto provozy nefungovaly.
A tak jsem se jednoho dne setkal s majitelem vizionářem, řekli jsme si co od naší spolupráce očekáváme a bylo to.

 

Mám na starosti mladý dynamický se rozvíjející tým, kde místo na pozici šéfa funguji spíše jako mentor a kolega senior. Nabízím jim svůj pohled na svět. Vědí o mě, že si vážím rodiny, tradičních hodnot, férového jednání a týmu, který táhne za jeden provaz.
Vždy chci znát názory i nápady ostatních a podporuji jejich vlastní odpovědnost za odvedenou práci.
A když to správně funguje, je skvělé vracet se domů a užívat si rodinu s čistou hlavou, nebo sednout na motorku a jen tak si vyjet slunečným dnem.

Kolegové

Ing. Radek Veselý

CEO | obchodní ředitel

Více o mně

Ing. Miloš Gregor

CEO

Více o mně

Ing. et Ing. Pavel Bulejko, Ph.D.

obchodně technický manažer

Více o mně

Bc. Filip Červinka

Cenové nabídky CZ | SK

Více o mně