O nás

Chráníme životní i pracovní prostředí

Naše technologie pomáhají k ochraně životního prostředí díky vysoké účinnosti filtrace a nízkým zbytkovým úletům prachových částic za filtrem. Díky našim technologiím přispíváme k udržení čistého pracovního prostředí uvnitř výrobních hal.

Filtraci prachu rozumíme a baví nás ji řešit. Přinášíme moderní přístup do specifického a náročného oboru, který vyžaduje vysokou odbornost a mnohaleté zkušenosti. Rádi Vám pomůžeme s návrhem technického řešení a doporučením našich produktů tak, abychom společně zvládli i nejnáročnější požadavky našich klientů.

Radek Veselý

G&G filtration s.r.o.

Naše společnost se specializuje na výrobu systémů odsávání a filtrace vzduchu pro průmyslové aplikace. Vyvíjíme a vyrábíme širokou škálu filtračních zařízení a komponentů průmyslového odsávání. Neustále inovujeme naše produkty tak, abychom drželi krok se stéle složitějšími výrobními procesy a náročnějšími požadavky klientů. Velký důraz klademe na efektivitu našich řešení založenou na účinnosti filtračních systémů a ekonomiku jejich provozu. Specializujeme se na výrobu látkových filtračních zařízení s použitím filtrační netkané textilie a keramických filtrů pro použití ve speciálních aplikacích, kde hrozí zahoření či poškození filtračního média účinky vysoké teploty. Náš sortiment doplňují sila pro uskladnění pilin a biomasy, cyklónové odlučovače a další komponenty potřebné pro realizaci technologie odprášení.

Čím se řídíme

Naše hodnoty

Řešení na míru právě pro Vás

Každá aplikace je specifická. Proto ke každému projektu přistupujeme individuálně s maximální mírou zodpovědnosti.

Přínos pro životní a pracovní prostředí

Naše technologie pomáhají k ochraně životního prostředí. Zároveň přispíváme k udržení čistého pracovního prostředí uvnitř výrobních hal.

Provozní náklady a spolehlivost technologie

Deklarujeme spolehlivost dodané technologie a dlouhou životnost filtračního média. Důležitá je nejen pořizovací cena, ale i náklady na provoz a servis.

Řádně, kompletně a včas

Jediná cesta k úspěšné spolupráci je budování pevných vztahů, které jsou podloženy řádným plněním z obou smluvních stran.

Navrhujeme

Nabízíme

Prodáváme

Naše technologie odsávání nachází svá uplatnění prakticky v celém spektru průmyslové výroby. Od výroby papíru přes dřevozpracující podniky, automotive průmyslu až po slévárny a železárny. Každá aplikace odsávání má své specifické řešení a přináší nové zkušenosti a nápady.

Klíčovou roli pro nás hraje i zpětná vazba, kterou dostáváme od našich obchodních partnerů v podobě specifických požadavků či technických připomínek k instalovaným produktům. Bez úzké spolupráce s našimi partnery bychom naše produkty nemohli dále zdokonalovat a rozvíjet. Jsme přesvědčeni, že pouze neustálý vývoj a zdokonalování je tou jedinou možnou cestou vpřed.

G&G Výroba
G&G Filter

Realizujeme

G&G filtration, s.r.o. je výrobní společnost. Veškeré realizace jsou prováděny prostřednictvím našich obchodních partnerů. Našim dlouhodobým cílem je neustále rozšiřovat řady našich obchodních partnerů, kterým dodáváme kvalitní výrobky pro jejich vlastní realizace. Naše produkty inovujeme dle podnětů našich partnerů. Na základě požadavků trhu vyvíjíme produkty nové. Jsme přesvědčeni, že to nejlepší, co umíme nabídnout, je vysoce kvalitní výrobní zázemí a know-how. Našimi partnery jsou realizační společnosti, které zajišťují odbornou instalaci a profesionální servis našich zařízení.

Vyvíjíme

Naše vývojové a konstrukční centrum se nachází v Brně. Oddělení konstrukce zpracovává veškerou výrobní dokumentaci ve 3D formáru. Využíváme software Solidworks, díky kterému dokážeme s jistotou určit veškeré potřebné parametry jako hmotnost technologie, zátěžové body či těžiště daného zařízení. Konstrukční oddělení využíváme i pro návrhy atypických filtračních zařízení tak, aby v případech omezených prostorových dispozicí aplikovatelné. Naši konstruktéři pracují jak na vývoji nových produktů, tak na aplikaci podnětů ze strany našich klientů a partnerů do již hotové výrobní dokumentace.

Vyrábíme

Naše výrobky kompletujeme ve výrobní hale v Liptovském Hrádku. Každé filtrační zařízení bez ohledu na velikost je složeno z několika stovek dílů. Každý díl je kvůli optimalizaci výrobního procesu vybaven QR kódem s označením umístění na filtračním zařízení a sestavném výkresu. Díky naprostému přehledu o jednotlivých komponentech filtru dokážeme velmi efektivně konkrétní filtrační zařízení sestavit. Jednotlivé komponenty filtrů držíme skladem, a proto jsme schopni rychle reagovat na požadavek sestavení jakéhokoliv filtračního zařízení ve zkráceném termínu.

Náš tým

Ing. Radek Veselý

CEO | obchodní ředitel

Více o mně

Ing. Miloš Gregor

CEO

Více o mně

Ing. et Ing. Pavel Bulejko, Ph.D.

obchodně technický manažer

Více o mně

Martin Ovad

vedoucí konstrukčního oddělení

Více o mně

Luboš Kopecký

vedoucí předvýroby

Více o mně

Ing. Ján Beleš

vedoucí konstrukčního oddělení SK

Více o mně

Jaroslav Hlinka

výrobní ředitel SK

Více o mně

Vít Gottwald

konstruktér 3D

Více o mně

Juraj Jankovich

konstruktér 3D

Více o mně

Marek Jeřábek

konstruktér 3D

Více o mně

Ing. Filip Šlimar

konstruktér 3D

Více o mně

Tomáš Bugner, DiS.

konstruktér 3D

Více o mně

Bc. Pavel Rejent

konstruktér 3D

Více o mně

Dominik Hudec

konstruktér 3D

Více o mně

Marek Kučera

technik junior

Více o mně

Nikola Strmisková

účetnictví a ekonomika

Více o mně

Ing. Ludmila Vopálková

administrativní podpora zakázek

Více o mně

Mgr. Tatiana Hlinková

účetnictví a ekonomika SK

Více o mně

Radim Vopava

marketingový & IT specialista

Více o mně

Kde sídlíme

Czech republic

vývojové a konstrukční centrum
hlavní obchodní zastoupení pro EU

G&G filtration CZ, s.r.o.
Hrubínova 1903/9
664 51 Šlapanice
[email protected]

Slovakia

Výrobní závod
G&G filtration, s.r.o.
Hviezdoslavova 901
034 95 Likavka (SK)
[email protected]

Chcete se stát partnerem?

Partnerstvím získáte přístup do online katalogu pro partnery včetně cenových informací, automaticky generovaným nabídkám a jejich historii. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.