Konfigurátor
Aplikace

Studená plazma - odstraňování zápachu

Studená plazma - odstraňování zápachu

Popis aplikace

Snižování zápachu z průmyslových technologických výduchů

Technologie studené plazmy, nebo také aktivního kyslíku či ozónu, využíváme pro snižování zápachu z technologických výduchů. Spolupracujeme s výrobcem technologie, společnosti AEROX B.V., která je absolutní špičkou ve svém oboru. Technologii odstraňování zápachu lze s vhodnými úpravami instalovat na stávaní komíny. Maximální výkon jednoho modulu Aerox B.V. může snižovat zápach u technologického výduchu do objemu vyduchovaného vzduchu Q= 200 000 m3/h. Podmínkou pro možnost instalace deodorizační jednotky je požadovaná čistota vyduchovaného vzduchu, který musí být zbaven prachových částic. Jako předstupeň před instalací jednotky studené plazmy aplikujeme systém mokré či suché filtrace. Mokrou filtraci včetně technologie vynášení odpadního kalu vyrábíme a dodáváme pro aplikace s lepivým či mastným zbytkovým úletem či pro výduchy s vysokou vlhkostí. Nejčastější použití je u slévárenských technologií, v chemickém průmyslu či v potravinářském průmyslu. Technologii Vám navrhneme, napojektujeme a zrealizujeme.

Poptávka Nakonfigurovat
Zpět na aplikace

Mokrá separace prachu před studenou plazmou

Technologii mokré separace prachu používáme u technologických výduchů mastného, lepkavého či velmi vlhkého média, a všude tam, kde není možné použít suché filtrační jednotky. Mokrá separace je rovněž vhodná pro odstraňování prachu u technologií se zónou s nebezpečím výbuchu plynu či prachu. Technologie mokré separace včetně kalového hospodářství navrhujeme a vyrábíme. Dosahujeme čistoty výstupního plynu v rozmezí 0,5 - 2 mg/m3, v nejtěžších případech do 10 mg/m3 TZL

Suché látkové filtry před studenou plazmou

Nabízíme komplexní řešení přes projekt, výrobu po realizaci

Vyrábíme suché látkové filtry včetně souvisejících periferií včetně komunikace s technologií studené plazmy. Technologii dodáváme od odsávacího přípravku až po výduchový komín. Vyrábíme a instalujeme elektrorozvaděče pro řízení celé technologie včetně monitoringu účinnosti a dálkové správy. Naše realizace zahrnují systémy suché filtrace vzduchu s využitím technologie AEROX o výkonu nad 200 000 m3/h se zbytkovém úletem TZL hluboko pod 1mg/m3.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.