Konfigurátor
Aplikace

Odsávání vibračních brusek při broušení tmelu

Odsávání vibračních brusek při broušení tmelu

Popis aplikace

PROBLEMATIKA PROCESU ODSÁVÁNÍ VIBRAČNÍCH BRUSEK PŘI BROUŠENÍ TMELU

Vyrábíme vysokotlaké filtrační jednotky pro odsávání vibračních brusek při broušení tmelu. Odsávání vibračních brusek spočívá v připojení vysokotlaké odsávací hadice přímo k hubici vibrační brusky. Odsávání tmelu probíhá skrze brusný smirkový papír, který je vybaven již od výrobce odsávacími otvory. Při použití vysokopodtlakového odsávání tmele přímo od brusky není obroušený prach šířen do prostoru brousící kabiny, nýbrž odsáván přímo do vysokotlaké filtrační jednotky.

 

Vyrábíme jak malé systémy pro odsávání jedné vibrační brusky tmelu, tak i centrální vysokotlaké systémy, které slouží k centrálnímu odsávání celých brousících kabin, kde je naráz odsáváno do 10 brusek tmelu současně. Vysokotlaké odsávání je používáno rovněž v autolakovnách pro odsávání broušení laku při opravách karosérií. Systém odsávání tmelu je vybaven odsávací vysokopodtlakovou turbínou, která je řízena pomocí frekvenčního měniče v závislosti na počtu využívaných brusek.

Poptávka Nakonfigurovat
Zpět na aplikace

Vysokopodtlakové odsávání brusek

Vyrábíme filtrační jednotky G&G Vacuum JET. Jsou to vysokopodtlakové filtrační jednotky, určené pro centrální odsávací systémy broušení tmelu. Vysokopodtlakové jednotky jsou určeny pro odsávací výkony 200 m3/h až 8000 m3/h při celkovém podtlaku až – 70 kPa. Filtry jsou určeny pro prachy bez nebezpečí výbuchu a při vybavení ochranou membránou jsou jednotky určené pro prachy s nebezpečím výbuchu dle ATEX.

Profesionální vysokopodtlakové odsávání při opravách laku

Odsávání oprav lakovaných dílů probíhá v uzavřených kabinách s centrálním rozvodem odsávacího potrubí. Potrubí používáme vysokotlaké nerezové trubky spojované klipsnami. U jednotlivých zakončení odsávacího potrubí je nainstalované pneumaticky otevíravá uzavírací klapka. Klapka je ovládaná odběrem tlakového vzduchu od vibrační brusky. V okamžiku, kdy pracovník brousí, dojde k automatickému otevření uzavírací klapky a bruska je tímto připojena k odsávání. Připojením brusky k odsávání automaticky filtrační systém navýší svůj odsávací výkon. Pokud pracovník přestane brusku používat, dojde k přerušení odběru tlakového vzduchu bruskou, uzavírací klapka se uzavře a filtrační jednotka automaticky sníží odsávací výkon. Navrhujeme a dodáváme profesionální systémy do lakoven i brusíren tmelu pro kontinuální linky v automotive, výrobách či opravách vagónů i autobusů.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.