Konfigurátor
Aplikace

Odsávání pro kontinuální lakovny

Odsávání pro kontinuální lakovny

Popis aplikace

Řešení neustále přicpaných filtrů

Umíme vyřešit problém s neustále slábnoucím odsávacím výkonem lakovny, který vzniká přicpaným filtračním rounem. Nainstalujeme Vám filtrační jednotku s regenerací filtračního média a médium nebudete měnit 1x denně, ale 1x za 3 roky.

 

Použijeme filtrančí jednotku Jet BAG, nebo Flat HOUSE, vybavenou regenerací plochých filtračních hadic pomocí protiproudu tlakového vzduchu. Filtrační jednotka zajistí přefiltrování vzduchu od přestřiku barev a přefiltrovaný vzduch je dále možno vést do rekuperátoru, který je tímto plně ochráněn proti zanášení teplosměnné plochy.

Poptávka Nakonfigurovat
Zpět na aplikace

Náhrada vzduchu v lakovně

Vzhledem k tomu, že odsávaná vzdušnina z odsávací stěny obsahuje těkavé látky z rozpouštědel barev, je nutné výduch z odsávací stěny směřovat do venkovního prostoru haly. Tento způsob odsávání působí nevyrovnanou vzduchovou bilanci uvnitř v prostoru lakovny. Deficit odsátého vzduchu je zapotřebí nahradit upraveným čerstvým vzduchem z venkovního prostředí. Náhradu vzduchu v lakovně realizujeme pomocí vzduchotechnických rekuperačních jednotek.

Odsávací stěny pro mokré lakování

První stupeň filtrace tvoří prodyšné lamely, které jsou navrženy tak, aby zachytávaly mokré kapky barvy a zajišťovaly jejich vysychání. Druhý stupeň filtrace využívá netkané filtrační rouno, které zachycuje prachové částice barvy. Třetí stupeň filtrace využívá netkanou textilii s částicemi aktivního uhlí k zachycení těkavých organických látek. Malé odsávací stěny jsou vybaveny vlastním integrovaným odsávacím ventilátorem s připojovací přírubou pro odvod vzduchu do vnějšího prostředí. Velké odsávací stěny pro nátěry nebo nátěrové sestavy jsou propojeny centrálním potrubím a odsávány centrálním odsávacím ventilátorem. Vyrábíme segmentové nátěrové stěny, které navrhujeme podle potřeb zákazníka.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.