Konfigurátor
Aplikace

Odsávání při broušení a leštění

Odsávání při broušení a leštění

Popis aplikace

Odsávání brusného prachu patří mezi nejčastější aplikace systému odsávání a filtrace vzduchu. Broušení výrobků je součástí většiny výrobních provozů, a to nejenom ve strojírenství. Ve strojírenství a automotive nejčastěji aplikujeme odsávání brusíren kovových výrobků, kdy jsou obrušovány svary před lakováním. Broušení nemusí být pouze suchý proces, kde odsáváme suché částice prachu, ale u CNC obrábění je často používáno broušení s využitím chladící emulze.

 

Ve výrobě stavebních prvků dochází k zabrušování dosedacích ploch cihel a dalších mnoho aplikací. Pro veškeré procesy suchého broušení je typické, že odbroušený materiál se z velké části šíří do pracovního prostoru brusírny. Účinný systém odsávání zajišťuje odtah prachových částic do filtrační jednotky, a ochranu zdraví pracovníků.

Poptávka Nakonfigurovat
Zpět na aplikace

Odsávání brusíren

Při návrhu systému odsávání brusíren se vždy snažíme pochopit rozměrové rozložení brusírny. Jednotlivá pracoviště brusírny se liší velikostí pracovního prostoru a je zapotřebí stanovit správná množství odsávaného vzduchu. Ideálním řešením pro menší brousící prostory je použití odsávaných brousících stolů, které zajišťují odtah prachu směrem dolů do pracovní desky stolu a zároveň do zadní desky stolu, směrem od brusiče. Jednotlivé brousící stoly jsou poté napojeny na centrální odsávací systém as připojením do filtrační jednotky. Větší brousící prostory či brusné kabiny je ideální řešit pomocí odsávání z podlahy s přívodem přefiltrovaného vzduchu v horní části kabiny.

DWG, STEP, IFC modely

BROUSÍCÍ ODSÁVACÍ STOLY

Vyrábíme speciální brousící stoly se spodním a zadním odsáváním

Vyrábíme brusné stoly s odsáváním o velikosti pracovní plochy 1250 mm, 1500 mm, 1750 mm a 2000 mm. Pracovní plocha je vybavena spodním odsáváním pomocí otvorů v pracovní ploše. Pro co nejúčinnější odsávání a ochranu zdraví pracovníka jsou stovky vybaveny také zadní odsávací stěnou, která odvádí jemné prachové částice mimo dýchací zónu pracovníka. Důraz klademe na kvalitní zpracování stolu spolu s vysokou úrovní ochrany pracovníka před škodlivými účinky prachu a v neposlední řadě na nadčasový design výrobku. Naše odsávací stoly lze dodat společně s lokální filtrační jednotkou G&G Micro JET nebo ve variantě pro připojení k centrálnímu systému odsávání prachu.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.