Konfigurátor
Aplikace

Odsávání pilin při dřevoobrábění

Odsávání pilin při dřevoobrábění

Popis aplikace

PROBLEMATIKA PROCESU ODSÁVÁNÍ PILIN PŘI DŘEVOOBRÁBĚNÍ

Odsávání pilin při dřevoobrábění je nedílnou součástí výroby jakéhokoliv dřevěného výrobku. Při zpracování surového dřeva jsou piliny mokré a těžké, a i způsob jejich odsávání a následného zpracování je odlišný od odsávání suchých pilin. Ve dřevovýrobách jsou často využívány jak malé mobilní odsavače pilin k jednoúčelovým dřevoobráběcím strojům, tak i systémy centrálního odsávání pilin. Neustále vyšší prioritu má i následné zpracování pilin.

 

Uskladnění pilin v sile pro potřebu vlastní kotelny, nebo briketování pilin za účelem jejich dalšího prodeje. Naše společnost projektuje a vyrábí malé mobilní odsavače pilin, transportní ventilátory, filtrační jednotky pro centrální odsávání pilin, sila pro uskladnění pilin a hydraulické podlahy pro vynášení pilin z betonových zásobníků piliny a štěpky.

Poptávka Nakonfigurovat
Zpět na aplikace

Centrální odsávání pilin

Při návrhu centrálního odsávání pilin se vždy snažíme pochopit funkci jednotlivých strojů a jejich využití v průběhu pracovní doby. Požadované odsávací výkony jsou ve většině případů stanoveny výrobcem dřevoobráběcích strojů. Centrální odsávací potrubí navrhujeme pro rychlost proudění v rozsahu 18 až 23 m/s. U strojů, které jsou ve výrobním čase využívány méně často, instalujeme uzavírací klapky a šoupata, aby bylo tento stroj možno odpojit od systému centrálního odsávání a byl tak ušetřen odsávací výkon pro jiné – aktivně využívaní stroje. Filtrační jednotky pro centrální odsávání vyrábíme buď přetlakové, nebo podtlakové.

DWG, STEP, IFC modely

Uskladnění pilin v silech

Vyrábíme sila s vyprazdňovacím mechanismem

Sila GG se používají ke skladování sypkých materiálů nebo drobného dřevního materiálu, jako jsou piliny, hobliny a štěpky vznikající v dřevozpracujících závodech. Nejčastějším použitím sila v dřevařské výrobě je skladování pilin vznikajících ve vlastní výrobě. Skladované piliny slouží k zajištění provozní zásoby paliva pro kotelnu nebo briketovací linku. V dřevařské výrobě se sila GG používají jako expediční sklad pilin pro odvoz pilin nákladní automobilovou dopravou. Pro skladování pilin a dřevní štěpky je silo vždy vybaveno šnekovým systémem pro vyhrabávání materiálu. Sila GG se dále používají pro skladování sypkých materiálů, jako jsou plastové granule, přísady a další suroviny pro výrobní proces.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář CZ
Mapa evropy
Inovace produktového portfolia

Inovace produktového portfolia

Neustále inovujeme naše výrobky na základě podnětů našich partnerů a technologických trendů.

Třetí rozměr pro projekční organizace

Třetí rozměr pro projekční organizace

K našim produktům poskytujeme veškeré podklady ve 3D STEP formátu pro zapracování do Vašich projektů.

Inteligentní řízení  technologie a dálková správa

Inteligentní řízení technologie a dálková správa

Monitorovat a řídit technologii pomocí dálkové správy zvyšuje uživatelský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenství

Technická podpora a odborné poradenství

Každá aplikace si žádá svůj specifický produkt a my Vám rádi s jeho výběrem pomůžeme.