Aktuality

Vyrábíme malé kompaktní filtrační zařízení

23.10.2020

Představujeme Vám naše malé kompaktní filtrační jednotky, které mají své využití při odsávání lokálních zdrojů prachu jako jsou brusky, svářečky, svařovací roboty a jiné lokální zdroje prachu. Výhodou je zejména o cenová dostupnost, ale zároveň plnohodnotný ekvivalent centrálního odsávání.

Navštivte náš katalog a zjistěte více.

Zveřejnili jsme dlouho připravovaný katalog filtrů G&G Flat HOUSE-C

18.10.2020

Jedná se o řadu plochých hadicových filtrů s umístěním filtračního média vertikálně. Filtry mají výborný poměr cena / výkon a hodí se pro náročné aplikace ve slévárnách a tavírnách. Katalog filtrů s odkazy na stažení technických listů, STEP modelů a DWG výkresů zveřejňujeme pomocí našeho standardního PDF odkazového katalogu.

Katalog si můžete stáhnout ZDE.

Časopis společnosti G&G filtration

17.10.2020

Připravili jsme pro Vás krátký firemní časopis, ve kterém Vám se dozvíte základní informace o naší společnosti, představíme Vám portfolio našich výrobků a divizi Engineering.

Časopis společnosti G&G filtration je k dispozici ke stažení ZDE.

Nový obchodní partner HENNLICH s.r.o.

13.10.2020

Představujeme Vám našeho nového obchodního partnera HENNLICH s.r.o..

Společnost HENNLICH s.r.o. je výhradním prodejcem výrobků G&G filtration v Rakousku, Polsku, Kazachstánu, Rusku, Ukrajině, Španělsku, Portugalsku a Francii. HENNLICH s.r.o. je dodavatelem technických komponent a produktů pro různá odvětví průmyslu.

Více informací naleznete v sekci Partneři.

Nově v našem katalogu spalinové filtry G&G Ceramic JET-B

05.10.2020

Filtrační jednotky určené pro odprášení horkých spalin s obsahem jisker a žhavých částic. Jedná se o filtrační jednotky vybavené vysokoteplotně odolnými keramickými filtračními vložkami s teplotou tání 1200°C.  Maximální provozní teplota při filtraci spalin činí 900°C.

Katalog spalinových filtrů G&G Ceramic JET-B naleznete ZDE.

Hadicové filtry G&G Bag HOUSE-B se vstupem do předodlučovací komory

01.10.2020

Hadicové filtry G&G Bag HOUSE-B se vstupem do předodlučovací komory jsou určené pro nejnáročnější systémy průmyslového odprášení. Filtry jsou používány na odprášení velkých spalovacích zdrojů, odprášení v cementárnách a vápenkách pro vstupní koncentrace prachu do 500 g/m3.

Pro vstup do katalogu klikněte prosím ZDE.

Hadicové filtry G&G Bag House-A se vstupem do výsypky

24.09.2020

Vytvořili jsme pro Vás katalog hadicových filtrů G&G Bag House-A se vstupem do výsypky, které jsou určeny pro nejnáročnější systémy průmyslového odprášení.

Více informací a přístup ke katalogu najdete ZDE.

Ceník a katalog svařovaného potrubí

21.09.2020

Připravili jsme pro Vás on-line databázi STEP modelů svařovaného vzduchotechnického potrubí.

Přístup do naší databáze je prostřednictvím ceníku potrubních dílů, který najdete ZDE.