Aktuality

Nová sekce – Aplikace systémů průmyslového odsávání

27.12.2020

Připravili jsme pro Vás sekci Aplikace systémů průmyslového odsávání, kterou stále rozšiřujeme a kde můžete nalézt aplikace našich výrobků určených k odsávání v jednotlivých odvětvích průmyslu.

Pro zjištění více informací navštivte prosím sekci Aplikace.

Nabízíme služby servisu filtračních jednotek

23.12.2020

Servis filtračních zařízení je pro nás stejně důležitý jako prodej či instalace nových odsávacích systémů. K servisní činnosti přistupujeme profesionálně –  řešíme jak vedení záznamů servisní historie filtru, tak i zdokonalování systému ASF, který automaticky predikuje budoucí závady stroje. Servisní činnosti provádíme pro vlastní výrobky, ale zároveň servisujeme i filtry ostatních výrobců tak, aby bylo o klienta komplexně postaráno. Více najdete po kliknutí ZDE.

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro odsávání papírového prachu a papírových ořezů

02.12.2020

S partnerskou společností Golpretech Czech Republic pro Vás vyvíjíme a vyrábíme technologie pro odsávání prachu a papírových ořezů v polygrafickém průmyslu. Jedná se o technologie pro kontinuální odsávání, odlučování a zpracování papírových ořezů, výseků, nekonečných pásů a papírového prachu.

Více o našich produktech pro odsávání prachu a papírových ořezů najdete ZDE.

Náš nový obchodní partner v Maďarsku

09.11.2020

Představujeme Vám společnost INDUFIL HUNGÁRIA KFT., která je naším oficiálním obchodním zastoupením v Maďarsku.

Pro více informací navštivte prosím sekci Partneři.

Nové profesionální odsavače pro dřevěný prach G&G Wood BAG

04.11.2020

Námi vyráběné odsavače G&G Wood BAG jsou profesionální pomocníci při odsávání jednoúčelových dřevoobráběcích strojů, odsávání plastových pilin, celulózového a vláknitého prachu. Jsou vhodné pro malé dřevoobráběcí dílny i pro samostatné
odsávání výkonných CNC strojů. Masivní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost funkčních částí a vstup filtrovaného vzduchu ve vrchní části vaku zajišťuje stálost odsávacího výkonu.

Filtrační jednotky G&G Wood BAG nespadají do skupiny HOBBY odsavačů pilin. Jsou pomocníky v profesionálních provozech, kde jsou kladeny vysoké požadavky na odsávací výkon a jeho stabilitu.

Pro zobrazení katalogu filtračních jednotek a více informací o filtračním zařízení G&G Wood BAG klikněte prosím ZDE.

Představujeme Vám G&G Micro JET – naše nové malé kompaktní filtry určené k odsávání samostatných pracovních míst

04.11.2020

Námi vyráběné malé kompaktní filtry G&G Micro JET slouží k odsávání samostatných pracovních míst, které je jinak složité, nebo finančně nákladné připojit k systému centrálního odsávání prachu. Filtrační jednotky Micro JET vyrábíme ve dvou výkonových variantách. Pro 1200 m/h a pro 2500 m3/h odsávaného vzduchu. Jedná se o cenově dostupný, ale plnohodnotný ekvivalent centrálního odsávání.

Katalog našich filtrů G&G Micro JET se Vám zobrazí po kliknutí ZDE.

Vyrábíme malé kompaktní filtrační zařízení

23.10.2020

Představujeme Vám naše malé kompaktní filtrační jednotky, které mají své využití při odsávání lokálních zdrojů prachu jako jsou brusky, svářečky, svařovací roboty a jiné lokální zdroje prachu. Výhodou je zejména o cenová dostupnost, ale zároveň plnohodnotný ekvivalent centrálního odsávání.

Navštivte náš katalog a zjistěte více.

Zveřejnili jsme dlouho připravovaný katalog filtrů G&G Flat HOUSE-C

18.10.2020

Jedná se o řadu plochých hadicových filtrů s umístěním filtračního média vertikálně. Filtry mají výborný poměr cena / výkon a hodí se pro náročné aplikace ve slévárnách a tavírnách. Katalog filtrů s odkazy na stažení technických listů, STEP modelů a DWG výkresů zveřejňujeme pomocí našeho standardního PDF odkazového katalogu.

Katalog si můžete stáhnout ZDE.